Başa Dön
background

Piyasa.Net - Referans Sistemi

Piyasa.net, kullanıcılarının coin piyasaları ile ilgili gelişmeleri takip edebilecekleri ve aynı zamanda bitcoin ve benzeri coinleri güvenli bir şekilde alıp satabilecekleri bir takas platformudur. Aynen diğer coin takas platformların da olduğu gibi alıcı ve satıcıları bir araya getiren ve gerçekleştirdikleri alım satım işlemleri üzerinden işlem ücreti alarak kazanç sağlayan bir yapıdır ve Piyasa.net, referans sistemi ile kazancını platformu tavsiye eden kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

Ücretsiz Üyelik

Piyasa.net'e üye olmak ücretsizdir, üye olduktan sonra Piyasa.net'e yönlendireceğiniz arkadaşlarınızın ve onların arkadaşlarının platformda yaptıkları tüm alım satım işlemlerinde şirketin kazancından, Referans Geliri Planı 'nında belirtilen oranlarda tavsiye geliri alırsınız. Sınırsız sayıda kişiye tavsiyede bulunabilirsiniz ve tavsiye geliri kazanmak için herhangi bir ön şart yoktur.

Siz ücretsiz üyesiniz, arkadaşlarınız ücretsiz üye , onların arkadaşları da ücretsiz üye ve siz onların yaptığı her işlemde gelir elde ediyorsunuz. Bu kadar basit...

Sizler de bu sistemin bir parçası olun, zaten hali hazırda yapmak da olduğunuz coin anlatımlarınızdan ve alım satım işlemlerinden kazanç elde edin.
50$ ın üzerindeki birikmiş nakit bonuslarınızın tamamı, 15 günde bir %20 stopaj kesintisi yapılarak bonus çekim talebi gerekmeksizin banka hesabınıza yatırılır.
Coin bonuslarınız ise platformdaki coin adreslerinize yansıtırılır.


Piyasa.Net - İletişim

KAYINET BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş.

TEL : ( 0850 ) 305 75 76

E-Mail : iletisim@kayinet.com

GAZİPAŞA MAH. ATATÜRK BULVARI. KAYI PLAZA B BLOK No:10 Daire : 27 MERKEZ
BİLECİK / TÜRKİYE